Aktiivne algus

Liikumisharrastus – seda propageerib meie projekt nimega „Aktiivne algus“, mis on mõeldud eelkõige lastele vanuses 1–8 eluaastat.

Füüsiline aktiivsus on tähtis juba noorest east. Lapsed on tihtipeale ka ülearust energiat täis. Liikumisharrastus on suurepärane võimalus selle väljaelamiseks.

Liikumisharrastus aitab lastel arendada nii füüsilist ja vaimset tervist kui ka sotsiaalseid oskuseid. Treeningute jooksul on lastel võimalik teha koostööd treenerite, vanemate ja teiste lastega.
Kõik see aitab lastel luua nii sportlikke harjumusi kui ka sellega seonduvaid positiivseid mälestusi. See aitab lastel sporti seostada heade omadustega. Lisaks on lastel võimalik leida uusi sõpru, sest sportimine ühendab.

 

Miks osaleda?
Liikumisharrastus võimaldab lapsel ning vanemal koos hüpata, joosta, visata, püüda, roomata, keerelda, rullida ja nii edasi. See ei ole kõigest mänguline, vaid õpetab lastele sportimise algtõdesid ning annab võimaluse oma võimeid proovile panna.

Millal toimub?
Liikumisharrastus-projekt „Aktiivne algus“ toimub tavapäraselt kaks korda kuus pühapäeviti. Sellel ajal on Hiiumaa Spordikeskuse kergejõustikualale ette valmistatud seiklusrada,
Tulla ja minna võib endale sobival ajal. Soovitav oleks, et kella 11 ajal tuleksid väiksemad ning alates kella 12 veidi suuremad.

Mida pead kaasa võtma?
Kaasas peaksid olema sportlikud ning vaba liikumist võimaldavad riided; sportlikud painduva tallaga sisejalanõud (soovitavalt mittemääriva põhjaga, aga võib ka paljajalu või sokkides); ning pikad juuksed patsi või patsidesse kinnitatud.
Ühes tuleks võtta oma joogipudel veega, soovi korral vahetusriided ning käterätt trennijärgseks pesemiseks ja riiete vahetamiseks.

Osalustasu on 2€ pere kohta. Tasumine spordikeskuse administraatori juures.
On aeg mängida, aeg areneda, aeg liikuda, aeg kasvada.

 

Tule ja võta oma aeg, sest liikumisharrastus ootab Sind!

Hiiumaa spordikeskus

Galerii

Terviseklubi Ingel. Aeroobika – Lia Rosenberg, treener

Jõusaali ringtreening – Erkki Murakas, treener

 

 

 

 

Saada meile kiri: