Sportlikud sünnipäevad

Ürituste ning eelkõige laste sünnipäevade korraldamine on alati leidlikkust nõudev tegevus. Aga miks ei võiks sünnipäevad olla aktiivsed? Parim viis tähistamiseks on sportliku ürituse
korraldamine.
Hiiumaa Spordikeskuses on võimalik tähistada aktiivselt nii väikeste kui ka suurte sünnipäevi. Selleks, et laste sünnipäevade korraldamine läheks võimalikult mõnusalt, pakume meie erinevaid võimalusi.


Kui ürituste korraldamine varakult ette planeerida-broneerida, siis saab:
· mängida korvpalli, võrkpalli, jalgpalli, sulgpalli, saalihokit, tennist;
· tegeleda nii-öelda ekstreemspordiga rulapargis;
· harrastada kergejõustikku;
· ning võimelda, mürada, joosta, hüpata ja nii edasi.

 

Kes teab – võib-olla leiab just Sinu ürituselt oma varjatud ande mõni noor talent. Lisaks võimaldavad meeskonnaspordid lastele ja noortele sotsiaalsete oskuste arendamist.


Noored ja lapsed on tihtipeale ka ülearust energiat täis. Sportlik sünnipäev on suurepärane võimalus selle väljaelamiseks. Samuti on tähtis, et tänapäeval, kui veedetakse palju aega digimaailmas ja istudes, oleks põhjust ennast rohkem liigutada.


Laste sünnipäevade korraldamine ei ole veel kunagi nii lihtne olnud. Sünnipäeva sportliku osa järel saab koguneda ümber laua ning süüa koos torti. Samuti on võimalik kohapealses kööginurgas ise süüa teha. Energiat ja tegutsemist täis sünnipäevad on need, mis jäävad lastele meelde.


Laste sünnipäevade korraldamine Hiiumaa Spordikeskuses – parim mõte!

Hiiumaa spordikeskus

Galerii