Rühmatreeningud

Hiiumaa Spordikeskuse rühmatreeningud

Suurepärane võimalus olla aktiivne sõbraga, kaaslasega või perekonnaliikmega. Leia endale sobivad rühmatreeningud ning registreeri kohtumisele.

 

Jõusaali ringtreening

Arendab eelkõige lihasvastupidavust, ent vastavalt treeningu ülesehitusele koormab ka terve keha lihaseid. Treening algab kerge soojendusega, edasi jätkatakse suuremate lihasrühmade treenimist jõusaaliseadmeid ja muid vahendeid kasutades. Harjutused on saalis paigutatud “jaamadesse”, igas jaamas sooritatakse 40-45 sekundi jooksul harjutust ühele lihasrühmale. Märguande peale liigutakse edasi järgmisesse “jaama”. Treening lõpeb venitusharjutustega.

Rühmatreeningud sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Kontakt:

 

Aeroobika 

Iga treeningu suurim motivaator on kindlasti hea muusika, mis aitab trennis ennast rohkem välja elada ja õige rütmiga toetab harjutuste kombinatsioone. Aeroobika nimetus on tulnud sõnast “aeroobne”, millega tähistatakse hapniku vahendusel organismis toimuvaid energia protsesse. Aeroobika on aga muusika saatel tsükliliselt korduvate harjutuste sooritamine, kus haaratakse tegevusse suur osa lihaskonnast ning energia tootmine kulgeb hapniku osalusel. Aeroobse treeningu korral kasutatakse energiaallikana keharasvu.

Aeroobika tugevdab luid, lihaseid ja liigeseid, parandab verevarustust ning kiirendab soolestiku tööd.

Kontakt: 

 

Pilates 

Pilatese meetod on olemuselt etteplaneeritud harjutuste jada, mida sooritatakse kontrollitud mõtte ja tegevusega. Harjutuste sooritamisel keskendutakse terve keha treenimisele, kuid peamiselt süvalihaste, nagu vaagnapõhja-, kõhu-, selja- (sh väikeste lülisammast toetavate lihaste), puusapiirkonna- ja reie lähendaja lihaste tugevdamisele, mis juhivad ning kontrollivad keha asendit ja liikumist.

Kontakt:

 

Tiina Tantsustuudio 

Vaata lähemalt www.tt-stuudio.ee.

Kontakt:

 

Jumping 

Jumping on dünaamiline fitness treeningsüsteem, mida viiakse läbi spetsiaalselt välja töötatud Jumping PROFI batuutidel. Jumping sai teoks ideest arendada välja treeningprogramm, mis aitaks tugevdada keha ning oleks ühtlasi ka lõbus. Jumping on kombinatsioon aeglastest ja kiiretest hüpetest, traditsiooniliste aeroobika sammude variatsioonidest, dünaamilisest kiirus- ning jõuspordielementidest. Harjutuste mitmekesisus tagab selle, et tugevdatakse kogu keha. Trennid pühapäeviti kell 10 ja kell 11.

Kontakt:

 

On aeg mängida, aeg areneda, aeg liikuda, aeg kasvada. Tule ja võta oma aeg, sest rühmatreeningud ootavad Sind!

jõusaal hiiumaa spordikeskus

kontaktid

Terviseklubi Ingel. Aeroobika – Lia Rosenberg, treener

Jõusaali ringtreening – Erkki Murakas, treener

 

 

 

 

Saada meile kiri: