Võrkpall

Võrkpall on võrratu!

Hiiumaa Spordikeskuses on nüüd selle populaarse spordiala harrastamiseks ideaalsed võimalused. Kas Sa teadsid, et üks võrkpallur võib ühe mängu jooksul teha lausa 300 hüpet? Võrkpall on hea võimalus suurepärases vormis püsida või seda saavutada!


Korraga on võimalik treenida kolmel erineval väljakul korraga. Mänge saab aga samal ajal pidada kahel väljakul. Meie võrkpalli põhiväljak on sobiv ka Eesti meistriliiga mängude pidamiseks. Hiiumaa Spordikeskuse suureks eeliseks on kõrged laed – põranda ja lae fermi madalaima koha vahe on lausa 10 meetrit.
Mida head võrkpall kui sport Sulle annab? Su vaimne ning füüsiline tervis tänavad Sind. Meeskonnamängus on oluline aktiivne suhtlus, mis arendab sotsiaalseid oskuseid. Samuti muutuvad paremaks Sinu käte-jalgade koostöö ning kehaline tasakaal.


Võrkpall, nagu iga teinegi treening, võib olla aga väsitav. Pärast treeninguid on võimalus lõõgastuda saunas. Lisaks on veel ruumid koolitustele ja seminaridele, kus võib arutleda selle üle, kuidas Hiiumaa võrkpall – aga miks mitte ka kogu Eesti sport – järgmisele tasemele viia.

 

On aeg mängida, aeg areneda, aeg liikuda, aeg kasvada. Tule ja võta oma aeg, sest võrkpall ootab Sind!

võrkpall hiiumaa spordikeskus

Galerii