Skatepark

Monoliitsest betoonist Hiiumaa skatepark-lahendus on planeeritud viisil, et atraktsioonid sobiksid kasutamiseks erinevatele tänavaspordialade harrastajatele. Rulapargi atraktsioonid sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele.


Rulapark (aga kes soovib võib seda ka tunda nimetustega, nagu “BMX park” või “BMX harjutusrada”) on spetsiifiline sportimise ala, mis koosneb erineva kõrgusega elementidest, kaartest, kallakutest, torudest ja äärtest ning seda saab kasutada erinevate liikumisvahenditega, nagu rulad, tõukerattad, BMX rattad ja rulluisud. Neil põhinevaid spordialasid tuntakse ka kui nii-öelda ekstreemsporti.


Skatepark-i vahelisele alale jäävad platvormid, mida kasutatakse hoovõtuks ja puhkamiseks. Hiiumaa betoonist rulapargi pindala on 425 ruutmeetrit ning park on disainilt segu raadiustega kauss-tüüpi rulapargist ja tänavaelementidega stiilis Skateplaza-st.


Nii-öelda ekstreemspordi hüved:
· Hea vaimsele ja füüsilisele tervisele;
· Arendab sotsiaalseid oskuseid ning kogukonna tunnetust;
· Parenevad nii tasakaal kui ka käte-jalgade koostöö.

 

Nii-öelda ekstreemsport, nagu iga teinegi sport, võib olla aga väsitav. Pärast skatepark-is sportimist on võimalus lõõgastuda lisatasu eest Hiiumaa Spordikeskuse saunas. Lisaks on veel ruumid koolitustele ja seminaridele, kus võib arutleda selle üle, kuidas Hiiumaa ekstreemsport – aga miks mitte ka kogu Eesti sport – järgmisele tasemele viia.


On aeg mängida, aeg areneda, aeg liikuda, aeg kasvada. Tule ja võta oma aeg, sest skatepark ootab Sind!

Skatepark Hiiumaal

Galerii