Jõusaal

Moodsaim jõusaal Hiiumaal ootab Sind!

Jõusaal on üks parimaid viise, kuidas oma tervise eest hoolt kanda. Kombineerime selle läbimõeldud toimumisega ning saamegi plahvatusohtlikult hea koosluse, mille eest Sinu keha Sind tänab.

265 ruutmeetri suuruse avara ja valgusküllase jõusaali sisustamisel on lähtutud ideest, et seal saaksid treenida nii algajad kui ka edasijõudnud – olenemata vanusest ja soost. Meil on üle 30 erineva trenažööri ja muud lisavarustust jõutreeninguks. Jõusaal on varustatud uute seadmetega firmalt Matrix, kes kuulub maailma juhtivate jõusaaliseadmete tootjate hulka. Vaatega jalgpalliväljakule on paigutatud valik kardiomasinaid, mille hulgast leiab igaüks meelepärase.

Jõusaal ning seal treenimine kannab mitmeid hüvesid. Sinu füüsiline ja vaimne tervis on hoitud. Samuti õpid pikaajalisi eesmärke seadma. Jõusaal pakub ka võimalusi teha trenni erinevate vahenditega. Lisaks parenevad Sinu tasakaal ning käte-jalgade koordinatsioon.
Jõusaal, nagu iga teinegi treening, võib olla aga väsitav. Pärast treeninguid on võimalus lõõgastuda saunas.

Lisaks on veel ruumid koolitustele ja seminaridele, kus võib arutleda selle üle, kuidas Hiiumaa jõutreening – aga miks mitte ka kogu Eesti sport – järgmisele tasemele viia.
Lisaks on võimalus saada ka jõusaali ring- või personaaltreeninguid.

 

Hinnakirjaga saab tutvuda siin!

 

On aeg mängida, aeg areneda, aeg liikuda, aeg kasvada. Tule ja võta oma aeg, sest jõusaal ootab Sind!

jõusaal hiiumaa spordikeskus

Galerii