Laagrid

Sportlikud lastelaagrid – neid on Hiiumaa Spordikeskuses imelihtne korraldada.


Hiiumaa moodsaim spordikeskus viib lastelaagrid uuele tasemel. Meie taristu on uus ning täis erinevaid sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi. Kõiki alasid toetab rühmatreeningute saal ning kaasaegne jõusaal. Samuti pakume suurepärast kohalikku toitu ning mugavat majutust.


Hiiumaa Spordikeskuses on võimalik:
· mängida korvpalli, võrkpalli, jalgpalli, sulgpalli, saalihokit, tennist;
· harrastada kergejõustikku.

 

Kui treeningud on tehtud, siis saab vaba aega sisustada noortekeskuses asuvate lauamängudega. Kerge sörkjooksu kaugusel ootab ka karastav meri koos ujumisillaga.


Lastelaagrid aitavad sportlikult aega veeta ning positiivseid mälestusi luua. Lisaks sellele on aktiivsed tegevused head nii vaimsele kui ka füüsilisele tervisele. Lapsed saavad eakaaslastega suheldes ka sotsiaalseid oskuseid arendada. Muidugi ei saa mainimata jätta, et lastelaagrid Hiiumaal on õnnistatud mõnusa mereõhuga.

 

Pakume majutust kokku 48 inimesele, 12 toas. Igas ruumis on neli magamiskohta. Võimalik on ka majutus koos toitlustamisega.
Kui osalejate arv on suurem kui 48 inimest, siis aegsasti ette planeerides saame lisaks pakkuda majutust koostööpartnerite juures. Vajadusel korraldame ka transpordi. Aitame kõigega, et meil korraldatud lastelaagrid oleksid meeldejäävad.


Laagrid lastele, laagrid noortele – Laagrid Hiiumaal on kogemus omaette.

 

Võta ühendust ja teeme sulle pakkumise!

Laagri parimale osalejale on kast Balbiino jäätist tasuta!

Hiiumaa spordikeskus

Galerii