Korvpall

Korvpall on imeline!

Hiiumaa Spordikeskuses on võimalik palli korvi visata korraga kahel siseväljakul. Korvpallimängu õnnestumisele aitab kaasa Grabo Sport AIR Elite põrandakate, mis on spetsiaalne pallimängupõrand. Korvpalli põhiväljak sobib Eesti meistrivõistluste või ka sõpruskohtumiste korraldamiseks. Saalis on tribüün enam kui 500 istekohaga.


Õues saab samuti harrastada FIBA (International Basketball Federation) 3×3 , aga ka 5×5 ja 1×1 reeglitega korvpallimängu formaate. Väliväljak kuulub uute kategooriate alusel „A“ klassi, kus on plastikkate, otsajoone ja konstruktsiooni vaheline ala vähemalt 900 mm ning originaalmõõtmetes ja läbipaistvad korvpallilauad koos rõnga ja võrguga.


Korvpall ja selle mängimise hüved:

hea nii füüsilisele kui ka vaimsele tervisele; meeskonnamäng arendab sotsiaalseid oskuseid; ning parenevad nii tasakaal kui ka käte-jalgade koordinatsioon.


Korvpall, nagu iga teinegi treening, võib olla aga väsitav. Pärast treeninguid on võimalus lõõgastuda saunas. Lisaks on veel ruumid koolitustele ja seminaridele, kus võib arutleda selle üle, kuidas Hiiumaa korvpall – aga miks mitte ka kogu Eesti sport – järgmisele tasemele viia.


On aeg mängida, aeg areneda, aeg liikuda, aeg kasvada. Tule ja võta oma aeg, sest korvpall ootab Sind!

Galerii