Jalgpall

Jalgpall on maailma kõige populaarsem spordiala ning ka väga hinnas Hiiumaa laste ja noorte seas. Väidetavalt vaatas 2022. aasta maailmameistrivõistluseid enam kui 1,5 miljardit inimest. Võimas on mõelda, et jalgpall on nii paljude inimeste südametes. Saa sellest fenomenist osa ka Hiiumaal!
Hiiumaa Spordikeskuse kõrval on Eesti Jalgpalli Liidu kolmandasse kategooriasse kuuluv altpehmendusega kunstmuruväljak, mille kate vastab FIFA (International Association Football Federation) QUALITY ja QUALITY PRO kvaliteedistandarditele. Staadioni kõrval on ka katusega tribüün 200 pealtvaatajale. Sobib ideaalselt laagrite ning liigamängude korraldamiseks.

 

Jalgpall ja selle mängimise hüved:
· Hea nii füüsilisele kui ka vaimsele tervisele;
· Meeskonnamäng arendab sotsiaalseid oskuseid;
· Paranevad nii tasakaal kui ka käte-jalgade koordinatsioon.

 

Jalgpall, nagu iga teinegi treening, võib olla aga väsitav. Pärast treeninguid on võimalus lõõgastuda saunas. Lisaks on veel ruumid koolitustele ja seminaridele, kus võib arutleda selle üle, kuidas Hiiumaa jalgpall – aga miks mitte ka kogu Eesti sport – järgmisele tasemele viia. Võimalik on ka moodsa jõusaali kasutamine, et jalgpallurina paremaid tulemusi saavutada.

 

On aeg mängida, aeg areneda, aeg liikuda, aeg kasvada. Tule ja võta oma aeg, sest jalgpall ootab Sind!

hiiumaa spordikeskus

Galerii