Sulgpall

Kas teadsid, et sulgpall on kiireim reketispordiala maailmas? Palli kiirus võib ulatuda kuni 420 kilomeetrini tunnis. See ligikaudu kahe tuhande aasta vanune spordiala ootab Sind nüüd Hiiumaa Spordikeskuses.


Sulgpall on spordiala, kus suur osa lõbust tuleb vastase arvelt. Ei saa kahelda, et esmaseks eesmärgiks on mängu võitmine, kuid samal ajal on tähtis ka strateegia. Selle kohaselt tuleb vastast võimalikult palju kurnata ning lüüa sulge võimalikult kaugele vastasest, et ta peaks jooksma ning väsiks. Võib öelda, et sulgpall on tõeline võhma sport.


Hiiumaa Spordikeskuse tennisehalli on võimalik paigaldada kolm mobiilset sulgpalliväljakut, et läbi viia treeninguid või võistlusi. Meil on suurepärased võimalused nii algajatele kui ka edasijõudnutele spordisõpradele, kelle lemmikalaks on sulgpall.


Sulgpall ja selle mängimise hüved:
· Hea nii füüsilisele kui ka vaimsele tervisele;
· Paarismängu puhul arendab sotsiaalseid oskuseid;
· Paranevad nii tasakaal kui ka kätte-jalgade koordinatsioon.

 

Sulgpall, nagu iga teinegi treening, võib olla aga väsitav. Pärast treeninguid on võimalus lõõgastuda saunas. Lisaks on veel ruumid koolitustele ja seminaridele, kus võib arutleda selle üle, kuidas Hiiumaa sulgpall – aga miks mitte ka kogu Eesti sport – järgmisele tasemele viia.

 

On aeg mängida, aeg areneda, aeg liikuda, aeg kasvada. Tule ja võta oma aeg, sest sulgpall ootab Sind!

Hiiumaa spordikeskus

Galerii