Tennis

Tennis on maailma kõige populaarsem reketisport. Aga kas Sa teadsid, et see arenes välja mängust, mida mängiti paljaste kätega? Selle mängu nimetus oli Prantsusmaal jeu de paume, mis tähendab tõlkes „peopesa mängu“.

Hiiumaa Spordikeskuses on kolm kõvakattega tenniseväljakut, kus on suurepärased võimalused nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Kaasakiskuva mängu õnnestumisele aitab kaasa Plexipave põrandakate, mis pakub mängijatele maksimaalset mugavust ja kõrgtasemel turvalisust.

Kummimatiga süsteem on amortiseerivate omadustega, mis annab mängimisel kindla aluse ja silmapaistva vastupidavuse. Tulemuseks on pind, mis reageerib dünaamiliselt löökidele ning vähendab pahkluude ja jalgade väsimust.
Väljaku kate vastab rahvusvahelise tenniseföderatsiooni neljandale kategooriale, mis tähendab keskmise kiirusega väljakut.

Tennis – milliseid hüvesid see sport Sulle annab?

Esiteks mõjub see hästi nii füüsilisele kui ka vaimsele tervisele. Kui mängid koos sõbraga, siis paarismängu puhul arendab sotsiaalseid oskuseid. Nagu enamike spordialade puhulgi – parenevad nii tasakkaal kui ka käte-jalgade koordinatsioon.

Tennis, nagu iga teinegi treening, võib olla aga väsitav. Pärast treeninguid on võimalus lõõgastuda saunas. Lisaks on veel ruumid koolitustele ja seminaridele, kus võib arutleda selle üle, kuidas Hiiumaa tennis – aga miks mitte ka kogu Eesti sport – järgmisele tasemele viia.

Tennise online-broneeringud on võimalikud alates kell 7:00 hommikul ja spordikeskusesse saab siseneda QR-koodiga hosteli välisukse kaudu.

tenniseväljak hiiumaa spordikeskus

tenniseväljaku broneerimine


Galerii