Kaugtöökontor

Tänapäeva maailmas, kus mobiilsus on üheks märksõnaks, pakub kaugtöökontor suurepärast võimalust ennast teostada ning tegeleda töiste väljakutsetega igal ajal ja igas kohas. Spordikeskuses asuv kaugtöökontor võimaldab ühildada produktiivsust aktiivse elustiiliga. Sinu ambitsioonid ei pea mitte millegi pärast kannatama!


Kaugtöökontor Hiiumaa Spordikeskuses – kasuta võimalust! Meil on saadaval viis töölauda keskuse seminariruumis ning teenust on võimalik kasutada spordikeskuse lahtiolekuaegadel.


Kaugtöökontor ja selle hüved:
· Võimaldab paindlikkust;
· Tõstab produktiivsust;
· Mitmekesistab töökeskkonda;
· Lihtsustab uute kontaktide loomist;
· Rikastab koostöövõimalusi.


Jagatud ruum on jahutusega ning seal on olemas kõik kaugtööks vajalik. Pakkuda on kaks 27-tollist arvutiekraani. Lisaks on saadaval tasuta kohv ja tee. Kui tööasjad on tehtud või vajad aktiivset vaheldust, siis Sul on võimalus kasutada ka meie jõusaali või tenniseväljakut 20% soodsamalt.
Pärast pingelist tööpäeva või treeninguid on võimalus lõõgastuda saunas. Lisaks on veel ruumid koolitustele ja seminaridele, kus võid ka kogu kollektiiviga arutleda teie ettevõttele pakilise teema üle. Sportlik ja kaasaegne töökeskkond võib inspireerida uuel moel!

 

Kui meie kaugtöökontor tekitas huvi, siis võta ühendust ja broneeri endale aeg!

Hiiumaa spordikeskus

Galerii